Farmářem na jeden den

Milujete zvířata a máte dost městského shonu? Vyzkoušejte si nevšední romantiku dob dávno minulých. Život na farmě vám přinese nejen odreagování z běžného života, ale také nové poznatky a zkušenosti jak zacházet se zvířaty. Vy se naučíte se zvířaty pracovat a oni vás obohatí nejen o nové životní zkušenosti, ale také o porozumění a nový náhled na život. 

Jak tedy vypadá den strávený na farmě?

U nás na farmě začínáme v osm hodin ráno. Seznámíme vás s farmou a jejími obyvateli. Do činností na farmě, které si vyzkoušíte, patří krmení a čištění zvířat, úklid pastvy a stájí. Vyzkoušíte si, jak se cvičí prasátka „kune, kune“. Naučíme vás podojit kozu (pouze pokud bude v období laktace). Dalšími obyvateli jsou i dvě kobylky plemene irský cob. Součástí vašeho dne u nás bude i péče o tyto dvě krasavice. Naučíme vás tedy čistit srst, kopyta, sedlat, uzdit, vodit. Pro ty šikovné bude jistě odměnou možnost svezení.

Den na farmě bude pro vás trvat šest hodin. V tomto časovém rozmezí je i prostor pro oběd.

Co s sebou na farmu?

Pracovní oděv, pevnou obuv, holínky popřípadě něco nepromokavého na sebe.  Je nutné počítat i s případnou nepřízní počasí.

Sezóna

Jsme zde pro vás sedm dní v týdnu, a to od března do posledního listopadu.

Poznámka

Po celou dobu budete doprovázeni zkušeným farmářem či farmářkou, kteří vás provedou celým dnem a odpoví na vaše otázky. Zážitek je určen pro osoby starší 18 let a dětí v doprovodu dospělých. Ani v teplém počasí nedoporučujeme při práci nosit sandály. Vyhrazujeme si právo zážitek ukončit v případě porušování pravidel farmy a hrubého zacházení se zvířaty.

 

Cena zážitkového poukazu:

Cena za jednu osobu: 1900,- Kč

Cena pro čtyřčlennou rodinu: 3700,-Kč